Your search for "porzellan pinselstift" returned 61 results:
Porzella, finest Modelling clay, 400g
Air-drying; Weight: 400 g
11,85 €
(1 kg = 29,63 €)
KREUL Porcelain Marker Junior, medium, set of 12
Suitable for kids; Content: 12 pieces
44,95 €
Kreul Glass & Porcelain Pen "Handlettering"
Line width: 1 mm; Content: 4 pieces
18,50 €
Mucki porcelain pirate, porcelain paint stick, set of 5
Line width: 2 mm; Suitable for kids; Solvent-free; Content: 5 pieces
12,60 €
Marabu Porcelain & Glass "Starter Set - Matt"
Fill volume: 15 ml; Content: 6 pieces
23,90 €
(1 l = 265,56 €)
Marabu Porcelain & Glass, "Starterset - Glossy"
Fill volume: 15 ml; Content: 6 pieces
23,90 €
(1 l = 265,56 €)
VBS Christmas pendant, porcelain, Boots
Content: 4 pieces; Length: 11.5 cm; Width: 7 cm; Material: Porcelain
9,30 €
Boots
VBS Christmas pendant, porcelain, Gingerbread
Content: 4 pieces; Width: 7.5 cm; Height: 11 cm; Thickness: 0.5 cm; Material: Porcelain
9,30 €
Gingerbread
MUCKI Porcelain finger paint, 150 ml, Whisper White
Fill volume: 150 ml
9,50 €
(1 l = 63,33 €)
Whisper White
MUCKI Porcelain finger paint, 150 ml, Adventure Green
Fill volume: 150 ml
9,50 €
(1 l = 63,33 €)
Adventure Green
MUCKI porcelain finger paint, 6 x 150 ml
Fill volume: 150 ml; Content: 6 pieces
39,95 €
(1 l = 44,39 €)
MUCKI Porcelain finger paint, 150 ml, Sun yellow
Fill volume: 150 ml
9,50 €
(1 l = 63,33 €)
Sun yellow
Marabu Porcelain & Glass "Matt"
Fill volume: 15 ml
4,60 €
(1 l = 306,67 €)
Further variants available
Marabu Porcelain & Glass, "Glossy"
Fill volume: 15 ml
4,60 €
(1 l = 306,67 €)
Further variants available
Gründl Wool "Lorella"
Weight: 100 g; Running length: 266 m
5,95 €
(1 kg = 119,00 €)
Further variants available
